یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 25, 2021
آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری

حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: انتظار جدی مقام معظم رهبری از رئیس جمهور، حل مشکلات معیشتی مردم به خصوص معضل بیکاری است.

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» با اشاره به مراسم تنفیذ امروز رهبر انقلاب و این مطلب که انتظار جدی مقام معظم رهبری از رئیس جمهور، حل مشکلات معیشتی مردم به خصوص معضل بیکاری است، ابراز داشت: سخنان رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ حکم دوازدهمین دوره ریاست جمهوری نکات متعددی در بر داشت که از جمله آن‌ها توجه به مسائل داخلی، معیشت مردم و حل مشکلات آنان است.

وی افزود: این انتظار به طور جدی از دولت دوازدهم وجود دارد که در خصوص کاهش آمار بیکاری و حل مشکلات اقتصادی مردم که با آن ها دست به گریبان هستند، گام های بهتر و بیشتری بردارد.

امام جمعه قم ادامه داد: نکته مهم بعدی که در فرمایشات مقام معظم رهبری وجود داشت، ارتباط خوب و  گسترده دولت با دنیا بر اساس سه اصل مهم عزت، حکمت و مصلحت است.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه در پایان گفت: سومین نکته مهم که مورد تأکید رهبر فرزانه انقلاب قرار گرفت، ایستادگی در مقابل دشمنان، مقاومت همه جانبه در برابر آنان و دادن پاسخ قاطع به آن‌هاست که ان شاءالله دولتمردان و شخص آقای دکتر روحانی به طور ویژه تر به این مسائل توجه دارند.

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8