پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ | Sep 24, 2020
جراح هندو بانوی مسلمان را مجبور به خواندن آواز «کریشنا» کرد!

حوزه/ یک بانوی مسلمان هندی که برای انجام عمل جراحی به بیمارستان مراجعه کرده بود، توسط جراحش مجبور شد آواز خدایگان هندو را بخواند و به همین خاطر نیز از بیمارستان شکایت کرده است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه به نقل از deccanchronicle، یک زن مسلمان هندی از جراح هندو به سبب اینکه او را مجبور کرده بود پیش از عمل جراحی برای بت‌های هندو آواز بخواند، شکایت کرد.

این زن هندو در بنگلور هندوستان از جراح هندو شکایت کرده و مدعی شده پزشک پیش از عمل جراحی او را تهدید کرده که اگر آواز «کریشنا»، یکی از خدایگان هندو را نخواند، عمل جراحی وی را انجام نمی‌دهد.

نسیمه بانوی 22 ساله همراه با همسرش برای عمل جراحی توبکتومی پس از تولد دختر دوم‌شان برنامه ریزی کرده بودند. آن‌ها سپس برای انجام جراحی به بیمارستان دولتی چینتامانی رفته بودند. پس از ساعت‌ها انتظار برای نوبت جراحی وی به اتاق جراحی رفته و متوجه شده که پزشکان جراح از بیماران می‌خواهند در حین عمل آواز در ستایش یکی از خدایگان «هندو» را بخوانند.

نسیمه بانو در شکایت خود گفته است: در ساعت 1 بعد از ظهر از من خواسته شد به اتاق جراحی بروم. پزشکانی که بیماران را جراحی می‌کردند آن‌ها را به خواندن آواز ستایش از خدایگان هندو «کریشنا» ترغیب می‌کردند. من چون مسلمان بودم الله الله کردم، اما پزشکان مخالفت کردند. من سعی کردم آن‌ها را قانع کنم که مسلمان هستم و نمی‌توانم به نام خدایگان «هندو» آواز بخوانم. اما پزشکان حاضر به پذیرش توضیحات من نبودند.

این بانوی مسلمان سپس مدعی شد که پزشکان او را تهدید کرده‌اند که در صورت عدم خواندن آواز «کریشنا» عمل جراحی را لغو می‌کنند. پس از انجام جراحی نسیمه به پلیس مراجعه کرده و علیه پزشکانی که به حریم دینی او تجاوز کرده‌اند شکایت کرده است.

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8