جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ | Feb 26, 2021
داخل اسرائیل

حوزه/ برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Israel Inside) در شبکه پرس تی وی مسأله بحران مسکن و مشکلات مرتبط با آن را در درون رژیم صهیونیستی مورد بحث و گفت و گو قرار می دهد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، ، این برنامه به تهیه کنندگی حسین الشیماری با نگاهی به افزایش قیمت مسکن در رژیم صهیونیستی طی سال های اخیر و واکاوی دلایل این امر به بررسی تبعات ناشی از آن از جمله عدم توانایی افراد قشر میانی برای خرید خانه می پردازد.

این برنامه همچنین با اشاره به افزایش بی سابقه قیمت ها در تل آویو به نسبت دیگر مناطق رژیم غاصب صهیونیستی، مهمترین دلایل این موضوع از جمله کمبود مسکن نسبت به جمعیت ساکنان، کاهش ارزش پول رژیم صهیونیستی و نبود زیرساخت های مناسب مانند خیابان، مدرسه، مراکز خرید و غیره در مناطق مختلف و عدم امکان ساخت خانه های مسکونی در این مناطق را مورد واکاوی قرار خواهد داد.

از دیگر محورهای مورد بحث در این برنامه می توان به بررسی سیاست های سران رژیم صهیونیستی برای مقابله با افزایش بی سابقه قیمت مسکن، نگاهی به شهرک سازی های غیرقانونی رژیم صهیونیستی در سرزمین های فلسطینیان و بررسی فعالیت شرکت ها و سازمان های فعال در حوزه املاک و مستغلات در رژیم صهیونیستی و تلاش آنها برای تصاحب زمین های فلسطینیان با زور و تهدید اشاره کرد.

«داخل اسرائیل» چهارشنبه 4 دی ماه ساعت 08:00 به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می شود. تکرار این برنامه چهارشنبه ساعت 21:00 ، پنجشنبه ساعت 15:00، جمعه ساعت 19:00، دوشنبه ساعت 18:20 و سه شنبه ساعت 21:00 پخش خواهد شد.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8