پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ | Dec 3, 2020
سید مجید ظهیری

حوزه/ مدیر دفتر طرح، برنامه و فناوری حوزه علمیه خراسان گفت: دروس و مدارس حوزه علمیه خراسان تا تاریخ ۱۷ اسفندماه تعطیل است، اما با توجه به زیرساخت های کامل و بروز فناوری های موجود در این حوزه امکان برگزاری کلاس ها برای عموم طلاب به صورت مجازی فراهم است.

سید مجید ظهیری در گفت و گو با خبرگزاری حوزه در مشهد، گفت: دروس و مدارس حوزه علمیه خراسان تا تاریخ هفدهم اسفندماه ۹۸ تعطیل است، اما با توجه به زیرساخت های کامل و بروز فناوری های موجود در این حوزه امکان برگزاری کلاس ها برای عموم طلاب به صورت مجازی فراهم آمده است.

مدیر دفتر طرح و برنامه و فناوری حوزه علمیه خراسان افزود: بر این اساس، دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان با فراهم آوردن شرایطی ویژه جهت بهره گیری عموم طلاب این حوزه از سامانه LMS و دروس بارگزاری شده در آن، کلاس ها و فعالیت های آموزشی طلاب را استمرار می بخشد.

وی اظهار کرد: هم اکنون دروس «عقاید اسلامی»، «منطق ۲»، «احکام عملی»، «فقه ۲»، «انقلاب اسلامی»، «زن در اسلام»، «کلام اسلامی/ آموزش کلام اسلامی ج۱»، «کلام اسلامی/ عقاید اسلامی ج۱»، «تاریخ معاصر۱»، «دروس تمهیدیه فقه۱»، «تاریخ معاصر۲» و «تفسیر قرآن کریم»، عناوین دروسی هستند که جهت بارگزاری بر روی سامانه آماده شده اند و به فضل الهی طی ۲۴ ساعت آینده امکان بهره گیری از این دروس فراهم خواهد شد.

مدیر دفتر طرح و برنامه و فناوری حوزه علمیه خراسان همچنین گفت: فرآیند آماده سازی بیش از ۳۰ ماده درسی دیگر نیز در حال تکمیل شدن است و پس از تکمیل و بارگزاری در سامانه آموزش مجازی (LMS) به اطلاع عموم طلاب معزز حوزه علمیه خراسان می رسد.

ظهیری ضمن تقدیر از مدیران مدارسی که نسبت به برگزاری کلاس ها با استفاده از ابزارهای نوین، شبکه های اجتماعی، وب کنفرانس و تولید دروس به صورت صوتی اقدام نموده اند، اظهار امیدواری کرد که این اقدام جهادی مدیران محترم مدارس در کنار تلاش های همکاران دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات مرکز بتواند همچنان مسیر بالنده علمی و آموزشی حوزه خراسان را در اقصی نقاط سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی زنده و پویا نگه دارد.

وی بیان کرد: علاقه مندان می توانند آخرین وضعیت سامانه آموزش مجازی و دروس بارگزاری شده در آن را از طریق سایت حوزه علمیه خراسان به آدرس www.hozehkh.com و کانال های رسمی این حوزه به نشانی https://eitaa.com/joinchat/۲۹۳۹۴۸۶۲۱۲C۳۹۱۱d۹۲۲۸f و sapp.ir/howzehkhnews پیگیری کنند.

انتهای پیام/۳۱۳/۲۵

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8