پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ | Apr 15, 2021
حجت الاسلام محمدعلی سالاری

حوزه/ رئیس شورای تبلیغات اسلامی خراسان شمالی حرکت‌های کور و ترورهای ناجوانمردانه توسط صهیونیسم را دست‌وپا زدن‌های بیهوده سران رژیم غاصب در باتلاق فروپاشی و اضمحلال دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در خراسان شمالی، حجت‌الاسلام محمدعلی سالاری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، امروز در مراسم بزرگداشت شهید فخری زاده در بجنورد که به‌صورت وبینار در حرم مطهر حضرت سید عباس (ع) برگزار شد، خوی استکبار را کشتار، قتل و غارت و ظلم و تعدی دانست و گفت: ترور و کشتار انسان‌های بی‌گناه چیز جدیدی نیست و دشمن از ابتدای شکل‌گیری نهضت الهی انقلاب اسلامی با توسل به ترور و از میان برداشتن شخصیت‌های برجسته کشور به دنبال ایجاد رعب و وحشت بوده؛ اما این ترورها همیشه نتیجه عکس داشته و به فرموده امام راحل هرچه بکشند ملت ما بیدارتر می‌شوند.

وی افزود: مستکبرین با ترور متفکران و دانشمندان ما نه‌تنها نتوانستند نهضت علمی و هسته‌ای را متوقف کنند بلکه روزبه‌روز شاهد رویش جوانان نخبه و دانشمندان برجسته در این عرصه بوده و هر روز خیل نخبگان جوان خواستار پیوستن به این جبهه علمی هستند.

حجت‌الاسلام سالاری، سرسپردگی برخی از حاکمان کشورهای اسلامی را مایه شرم و سرافکندگی جامعه اسلام دانست و گفت: اینکه عده‌ای از حاکمان دول اسلامی سعادت و پیشرفت را در وادادگی و وابستگی به استکبار و مرعوب شدن در برابر سلطه گران می‌بینند سرابی بیش نیست؛ چراکه دشمنان دین اسلام به کمتر از نابودی تمام و کمال این دین مبین راضی نخواهند شد.

وی تصریح کرد: یکی از دلایل خصومت مستکبرین با نظام جمهوری اسلامی ایران صدور انقلاب و نفوذ گفتمان ضد سلطه انقلاب به خارج از مرزهای جغرافیایی ایران و رویش فزاینده موج استکبارستیزی در منطقه و جهان است.

حجت‌الاسلام سالاری گفت: امروز نظام سلطه خاورمیانه را از دست رفته می‌بیند و شاهد صدور انقلاب به دورترین نقاط در قاره آفریقا است، ازاین‌رو عصبانی شده و دست به اقدامات ناجوانمردانه می‌زند.

وی این حرکت‌های کور و ناجوانمردانه صهیونیست ها  را دست‌وپا زدن‌های بیهوده سران رژیم غاصب در باتلاق فروپاشی و اضمحلال دانست که هر روز موج نارضایتی‌های داخلی از سیستم فاسد و نامشروعشان رو به فزونی است.

حجت‌الاسلام سالاری اظهار داشت: اقدامات ناجوانمردانه و غیرانسانی مستبدین، حقانیت انقلاب اسلامی را روزبه‌روز نمایان‌تر و جوانان غیور این مرزوبوم را مصمم‌تر کرد تا با الهام از رهنمودهای مقام عظمای ولایت توفنده و خروشان و ثابت‌قدم مسیر متعالی انقلاب و آرمان امام عظیم‌الشأن را با روحیه مضاعف به‌پیش ببرند.

گفتنی است، در پایان این مراسم به یاد و نام دانشمند هسته‌ای، شهید محسن فخری زاده مدیحه‌سرایی توسط مداحان اهل‌بیت (ع) صورت گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8