دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳ |۸ محرم ۱۴۴۶ | Jul 15, 2024
وحید خراسانی

حوزه/ حضرت آیت الله وحید خراسانی ضمن توصیه به افزایش زاد و ولد در کشور تصریح کردند: تربیت نسلی توانمند در هر زمان امری حیاتی است هرقدر می‌توانید به این مهم کمک کنید.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»،  این مرجع تقلید امروز دردیدار  سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اهمیت سلامت جسم و روح در زندگی و سعادت بشر را یادآور شدند و عنوان داشتند: جسم مردم به شما پزشکان و روح مردم به روحانیون و عالمان دین سپرده شده است.

ایشان در ادامه اضافه کردند: بین روح و بدن ارتباط عجیبی است حتی یک خیال در روح و یک فکر بر جسم تاثیر دارد و عکس العمل آن قابل مشاهده است و به همین جهت هم گفته شده است که عقل سالم در بدن سالم است.

این مرجع تقلید با تقدیر از تلاش‌های دکتر هاشمی در ایجاد اصلاح در حوزه سلامت کشور خاطر نشان کردند: حرف و سخن شما در اطبا موثر است و انشاءالله سفارش کنید به اطبا برای فعالیت بیشتر و خدمت بهتر به مردم و همچنین تشویق آنان به شرکت در عزاداری‌های شهادت حضرت زهرا (س) فعال باشند و حضور در طرح داوطلبانه طبابت رایگان در ایام شهادت حضرت زهرا(س) که اجر بسیاری دارد.

معظم له ضمن توصیه به افزایش زاد و ولد در کشور تصریح کردند: تربیت نسلی توانمند در هر زمان  امری حیاتی است و شما هرقدر می‌توانید به این مهم کمک کنید.

آیت الله وحید خراسانی در ادامه این دیدار ابراز داشتند: رئیس جمهور آقای روحانی، نیت خدمت دارند و انتخاب شما انتخاب بسیار ظریفی بوده است.

 خاطرنشان می شود:دکتر هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این دیدار ضمن ابلاغ سلام رئیس جمهور به ارائه گزارشی از فعالیت‌های وزارت بهداشت در بخش توزیع دارو و بیمه روستایی پرداخت.

 

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha