دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 1, 2020
المصطفی

حوزه/ جامعة‌المصطفی(ص)العالمیة ضمن محکوم کردن این خشونت ‌ها و رفتارهای غیر انسانی، از دولت هندوستان انتظار دارد با هوشیاری، نسبت به خنثی نمودن دسیسه‌ های دولت ‌های تفرقه افکن عمل نموده‌، تدبیر لازم را در جهت پایان یافتن هرچه سریع ‌تر این خشونت ‌ها و بازگشت امنیت و آرامش به جامعه بزرگ و صاحب تمدن هندوستان به‌ کار گیرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، متن بیانیه بدین شرح است:

بسم اللّه الرحمن الرحیم

در این روزها خبرهای تأسف باری از خشونت سازمان یافته گروه‌ های افراطی علیه مسلمانان در هند به گوش می ‌رسد که موجب تأثر و ناراحتی عمیق همه انسان‌ های صلح دوست در جهان شده است. دشمنان اتحاد و دوستی ملت ها به ‌ویژه رژیم سلطه‌ گر و زورگوی امریکا و دست نشانده آن، رژیم غاصب صهیونیستی، که یکپارچگی و همبستگی مردم منطقه ما را به زیان خود دانسته، حیات خود را در ایجاد اختلاف و تنش میان ملت‌ ها و دولت ‌ها می ‌دانند، در ادامه سیاست استعماری «تفرقه بینداز و حکومت کن»، امروز هم با تحریک گروهی افراطی، ثبات و آرامش جامعه هندوستان را هدف گرفته‌اند.

در نتیجه این افراط گرایی، متأسفانه جمعی از مردم مسلمان هندوستان آسیب جانی و مالی فراوانی را متحمل شده اند.

جامعة‌المصطفی(ص)العالمیة ضمن محکوم کردن این خشونت ‌ها و رفتارهای غیر انسانی، از دولت هندوستان انتظار دارد با هوشیاری، نسبت به خنثی نمودن دسیسه‌ های دولت ‌های تفرقه افکن عمل نموده‌، تدبیر لازم را در جهت پایان یافتن هرچه سریع ‌تر این خشونت ‌ها و بازگشت امنیت و آرامش به جامعه بزرگ و صاحب تمدن هندوستان به‌ کار گیرد.

جامعةالمصطفی(ص) العالمیة

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =