شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 19, 2021
مهدکودک شکوفه های بهار

حوزه/ در آستانه ولادت باسعادت امام زمان عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف، مسابقات «نامه تصویری به امام مهربانی‌ها»، «کیک‌پزی» و مسابقه «سرود و یا داستان کوتاه امام زمان عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف» ویژه کودکان مهد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، در پی تعطیلی مهدکودک شکوفه‌های بهار، آموزش مجازی نونهالان و کودکان مهد آغاز و کانالی در پیام رسان‌های ایتا و سروش راه اندازی شد که بسته‌های آموزشی شامل شعر، قصه و داستان، نقاشی، انواع بازی‌های کودکانه و خلاقیت به صورت شاد و مفرح برای کودکان و والدین ایشان ارائه می‌شود.

در آستانه ولادت باسعادت امام زمان عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف و نیمه شعبان، مسابقات مجازی متنوعی ویژه کودکان مهد برگزار می‌شود.

مسابقه «نامه تصویری به امام مهربانی ها» از جمله این مسابقات است که کودکان مهد آرزوهای خود با امام زمان عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف را در قالب نقاشی روی برگه A۴ با درج نام و نام خانوادگی و کد ملی به ادمین کانال ارسال می‌کنند.

مسابقه «کیک پزی» به مناسبت میلاد باسعادت امام زمان عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف از دیگر مسابقات مجازی این کانال است که کودکان با راهنمایی و کمک مادران خود، کیکی تهیه کرده و با سلیقه خود تزیین و تصویر مراحل پخت کیک را برای مدیر کانال ارسال می‌کنند. همچنین بر روی نام و نام خانوادگی، کد ملی و کلمه «نیمه شعبان ۹۹» بر روی تصویر درج شود.

مسابقه سرود و یا داستان کوتاه امام زمان عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف هم سومین مسابقه مجازی در این ایام است که کودکان می‌توانند سرودهای مرتبط با  امام زمان عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف و یا داستان کوتاه از آن حضرت تعریف و والدین صوت ضبط شده به همراه نام و نام خانوادگی و نام سرود و یا داستان را به آدرس مدیر کانال مهد ارسال کنند.

شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را به نشانی http://sapp.ir/jz.mahd۲۰۴۰ و یا به شماره تلفن ۰۹۳۷۱۴۰۴۸۱۰  ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار تا شب نیمه شعبان ساعت ۲۴ است و  قرعه کشی آثار روزهای ۱۵ و ۱۶ شعبان انجام و به برگزیدگان هدایایی اهدا می‌شود.

۳۱۳/۶۱

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8