دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 8, 2021
شهید محسن فخری زاده

حوزه/ مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان بوشهر با تبریک و تسلیت شهادت دکتر فخری زاده ترور این شهید سعید را نشانه‌ای از ناامیدی دشمن در شکستن اراده ملت ایران عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در بوشهر، ابراهیم مرادی پیش از ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: درست در وقتی که شهید سرافراز، محسن فخری‌زاده کاری را به انتها می‌رساند و بناست پاداش کار و مرگش در بستر نباشد، به دست اشقیای عالم شهید می‌شود تا معلوم شود هر آن کس که در مسیر توحیدی این انقلاب استعدادهایش را شکوفا می‌کند، باید به عالی‌ترین شکل آن، مهمان خدا شود و در جوار حاج قاسم عزیزمان با شهادت خود این شجره طیبه انقلاب را شکوفا کند.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان بوشهر اظهار داشت: با اشاره به این فرمایش ارزشمند حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند: «بکشید ما را ملت ما بیدارتر می‌شود»، افزود: مطالبه انتقام سخت و هوشمندانه جانیان و حامیان این ترور را باید دشمنان اصلی منطقه بدهند.

وی ادامه داد: دشمنان قسم خورده و کوردل ملت ایران بدانند که با شهادت دانشمندان علمی کشور، مسیر رشد، استقلال و مقاومت ملت اسلامی ایران هرگز متوقف نخواهد شد، بلکه زمینه رشد و بالندگی تربیت یافتگان مکتب این شهیدان با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

مرادی اضافه کرد: این اقدامات نشان از یاس و ناامیدی دشمن در شکستن اراده ملت ایران است و انتقام سختی در انتظار صهیونیست بین‌الملل، جریان تکفیری و عاملان و آمران منطقه‌ای این اقدام وحشیانه و تروریستی خواهد بود.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان بوشهر گفت: به نمایندگی از جامعه قرآنی استان بوشهر ضمن محکوم کردن این حادثه دردناک، شهادت دکتر محسن فخری زاده را به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و اعلام می‌داریم  مؤسسات و تشکل‌های قرآنی و جامعه قرآنی با برگزاری مراسم ختم در فضای مجازی از ظرفیت قرآن آموزان و ملت همیشه در صحنه در مراسم یادبود این شهید عزیز نهایت بهره را خواهند برد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8