چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 20, 2021
سهراب سپهری

حوزه/ هنرمند بوشهری با درخشش در رقابت کشوری جایزه سال سهراب سپهری به مرحله نهایی این رقابت راه پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در بوشهر، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر ظهر امروز در جمع هنرمندان گفت: نخستین جایزه سال تصویرسازی اشعار سهراب سپهری از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و با همراهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان برگزار شد که پس از ارسال آثار شرکت کنندگان به دبیرخانه این مسابقه و داوری آثار به وسیله داوران انتخابی، از میان ۲۱۴ اثر رسیده به دبیرخانه این مسابقه، ۲۰ اثر به مرحله نهایی این مسابقه راه یافتند.

محمد حسین زندویان افزود: در میان این آثار انتخابی از سوی داوران، اثر هنرمند فاطمه ایرانزاد از استان بوشهر نیز به انتخاب داوران این مسابقه که روز یکشنبه دوم آذر در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان برگزار شد به مرحله نهایی این مسابقه راه یافت.

وی افزود: در این دوره از رقابت که با داوری زهره محمدی معین، حورا سایه کوئی و عارفه صباری و نظارت حسین صدقی و حامد فدوی برگزار شد و بیش از هفت ساعت به طول انجامید اثر این هنرمند بوشهری از میان دویست و چهارده اثر راه یافته به این قسمت، به مرحله نهایی این مسابقه راه یافت.

زندویان عنوان کرد: داوری نهایی جایزه سال سهراب سپهری ششم آذر توسط محسن حسن پور، مرتضی اسماعیل سهی و علی بوذری که از اساتید برتر تصویرسازی ایران در محل انجمن تصویرگران ایران انجام شد که نتیجه نهایی آن در اختتامیه جایزه سال سهراب سپهری در اولین فرصت بعد از رفع محدودیت ها برگزار و اعلام می شود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم این هنرمند هم استانی در ادامه رقابت خود نیز موفق بوده و در مسیر فرهنگی هنری خود با کمک پروردگار متعال بالاترین مراتب را طی کند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8