جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ |۹ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 3, 2020
حجت الاسلام واعظ موسوی

حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: کسانی که ایران را به نقض حقوق بشر متهم می‌کنند، خود از بزرگ‌ترین ناقضان حقوق بشر هستند و از ناقضان حقوق بشر نیز دفاع می‌کنند و ایران اسلامی را در مسیر مطامع خود نمی‌بینند آن را محکوم می‌کنند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد واعظ موسوی در گفتگو با خبرگزاری «حوزه»، با بیان این که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر اساس مهندسی معمار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) و جانفشانی های ملت بزرگ و شهدا شکل گرفته است اظهار کرد: این نظام بر اساس آموزه‌های دینی پایه‌ریزی شده است و در طول 35 سال مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی بر این ایده و آرمان پافشاری داشته‌اند.

وی بیان کرد: ایران اسلامی همواره تأثیر شگرفی بر ملت‌های منطقه و فرا منطقه‌ای داشته است و هر روز بیش از پیش موجب سرافکندگی صهیونیست‌ها و غول‌های رسانه‌ای غرب می‌شود.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به این که این سرافکندگی‌ها موجب شده است که آن‌ها بخواهند به هر نحوی تلافی کنند گفت: آن‌ها از همه ابزار خویش استفاده می‌کنند که به ایران ضربه بزنند و هر از چند گاهی به بهانه حقوق بشر حمله‌ای تبلیغاتی علیه ایران راه می‌اندازند.

وی ادامه داد: کسانی که ایران را به نقض حقوق بشر متهم می‌کنند، خود از بزرگ‌ترین ناقضان حقوق بشر هستند و از ناقضان حقوق بشر نیز دفاع می‌کنند و به این دلیل که ایران اسلامی را در مسیر مطامع خود نمی‌بینند ایران را محکوم می‌کنند.

حجت الاسلام و المسلمین واعظ موسوی با بیان این که این موارد فقط می‌تواند به عنوان استفاده‌ های داخلی در کشورهای غربی باشد گفت: ملت ایران که با تمام وجود به  اجرای قوانین اسلامی در کشور ناظرند به این تبلیغات سو تنها می‌خندند.

وی تصریح کرد: امروز کشور ما با وجود تمامی کمبودها که عمدتاً ریشه خارجی دارند، به دست علمای دین و احکام دین اداره می‌شود و ما نیز برای رسیدن به سر منزل مقصود باید همه مشکلات را تحمل کنیم.

عضو خبرگان رهبری بیان کرد: اگر کشور خود را با اداره کشورهای غربی مقایسه کنیم، قطعاً مشاهده خواهیم کرد که تنها کشوری که به بهترین نحو ممکن به حقوق بانوان می‌پردازد ایران اسلامی است.

وی مطرح کرد: در کشورهای غربی و پیروان آن‌ها،  از بانوان  به عنوان یک کالا در مسیر رسیدن به اهدافشان استفاده کرده و از آن‌ها به صورت غیرانسانی بهره‌برداری می‌کنند.

حجت الاسلام و المسلمین واعظ موسوی ادامه داد: امروز بانوان کشور ما در صدر علم و دانش و منصب‌های مختلفی هستند که نشان می‌دهد زمینه برای پیشرفت آن‌ها در ایران اسلامی وجود دارد.

وی گفت: بیش از 65 درصد دانشگاهیان ما دختران دانشجو هستند که در همه جای دنیا بی‌نظیر است.

انتهای پیام

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =