چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۴ شوال ۱۴۴۵ | Apr 24, 2024
حوزه علمیه خواهران

حوزه/ همزمان با مراسم اختتامیه نهمین جشنواره قرآن کریم حوزه‌های علمیه خواهران برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.

به گزاش خبرگزاری «حوزه» در این مراسم که امروز در مجتمع نرجس خاتون(س) قم برگزار شد، در رشته ترجمه و مفاهیم رعنا گنج خانی از مدرسه علمیه معصومیه قیدار استان زنجان، طاهره حصیرلاری از مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) لارستان فارس، حسنا عامری از مدرسه علمیه الزهرا(س) صحنه کرمانشاه و مهدیه السادات سیدمحسنی از مدرسه علمیه حضرت زینب(س) یزد عناوین اول را کسب کردند.

در این رشته زینب بیگ‌زاده از مدرسه علمیه فاطمیه مشگین شهر اردبیل، سهیلا اسلامی خوش از مدرسه علمیه الزهرا(س) زنجان، لیلا شاه‌حسینی از مدرسه علمیه فاطمیه گرمسار، زهرا جازک از مدرسه علمیه حضرت زینب آران و بیدگل، ملیحه دهقان از مدرسه علمیه الزهرا(س) جیرفت و فاطمه دهقانی‌زاده از مدرسه علمیه الزهرا(س) مهریز عنوان دوم را به دست آوردند.

در رشته حفظ 10 جزو قرآن کریم سیده رقیه حسینی رضایی از مدرسه علمیه نور الزهرا(س) زنجان مقام اول، زهرا گلشادی از مدرسه علمیه الزهرا(س) گلدشت مقام دوم و فاطمه مجاوری از مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) قم مقام سوم را کسب کردند.

در رشته حفظ 15 جزو قرآن کریم زهرا کثیری از مدرسه علمیه کوثریه تهران مقام اول، فاطمه اسماعیلی از مدرسه علمیه حضرت نرگس جهرم(س) مقام دوم و صفورا نادرالاصلی از مدرسه علمیه خدیجه کبری(س) اصفهان مقام سوم را به دست آوردند.

در رشته حفظ کل قرآن کریم مطهره جمشیدی ازمدرسه علمیه فاطمیه خورموج استان بوشهر رتبه اول، فاطمه مرادی از مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) خمینی‌شهر اصفهان مقام دوم و مریم معدنی از مدرسه علمیه زینبیه آبیک قزوین مقام سوم را کسب کردند.

در رشته حفظ موضوعی؛ عصمت امینی از مدرسه علمیه کریمه اهل بیت(س) خوانسار، فرشته یزدان‌پناه از مدرسه علمیه کریمه اهل بیت(س) خوانسار، الهام بسحاق از مدرسه علمیه اهل بیت(ع) ملک شهر اصفهان، کوثر فاضلی از مدرسه علمیه الزهرا(س) هندیجان خوزستان و سولماز فریدونی از مدرسه علمیه فاطمیه یاسوج مقام اول را به دست آوردند.

در این رشته الهام عشقی از مدرسه علمیه الزهرا(س) زرین‌شهر اصفهان، سمیرا سبزواری از مدرسه علمیه معصومیه شهرضا، طیبه رحیمی از مدرسه علمیه الزهرا(س) صحنه و نیره شاه‌نظری مقام دوم را کسب کردند.

در رشته قرائت زهرا جمالیون از مدرسه علمیه الزهرا(س) یزد رتبه اول، فاطمه قهرمانی از مدرسه علمیه امام خامنه‌ای کرمانشاه رتبه دوم، صدیقه رفاهی از مدرسه علمیه الزهرا(س) بوشهر رتبه سوم، فاطمه محمدی از مدرسه علمیه کریمه اهل بیت(س) قم رتبه چهارم، مهدیه السادات سیدمحسنی از مدرسه علمیه حضرت زینب(س) یزد رتبه پنجم و لیلا نورعلیی از مدرسه علمیه مطهری کرج مقام ششم را کسب کردند.

در رشته تفسیر هیچ یک از شرکت‌کنندگان حائز رتبه اول نشد و حکیمه شامخی از مدرسه علمیه الزهرا(س) بابل، اعظم رئوفی از مدرسه علمیه‌هاجر خمین و معصومه حمیدی از مدرسه علمیه الزهرا(س) گیلانغرب رتبه دوم را به دست آوردند. سمانه حسنی از مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(ع) تهران، محبوبه تقی‌پور از مدرسه علمیه فاطمیه فسا و مریم السادات شریفی از مدرسه علمیه حکیمه سپاهان‌شهر نیز رتبه سوم را کسب کردند.

در رشته ادبی زهراسادات میرمحمدصادقی از مدرسه علمیه الزهراء المرضیه(س) اصفهان، راضیه صابرشکار از مدرسه علمیه حضرت عبدالعظیم ری، ژیلا نظری از مدرسه علمیه کوثر آباده استان فارس، آرزو رحیم‌پور از مدرسه علمیه زینب کبری(س)‌ هرسین، سمانه اندواژ از مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) ساری و زینب حیدری فطرت از موسسه آموزش عالی فدک همدان به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

در رشته هنری نیز مرضیه صالحی از مدرسه علمیه حضرت نرجس(س) یزدانشهر اصفهان، خدیجه رجبی از مدرسه علمیه زینبیه ایوان غرب، زهرا طالبی از مدرسه علمیه فاطمیه جلفا، شمسی ذوالقدری از مدرسه علمیه خدیجه کبری(س) زنجان، نعیمه حدادیان ابهری از مدرسه علمیه فاطمیه ابهر، عطیه زرآبادی پور از مدرسه علمیه کوثر قزوین، مرضیه اسکندری از مدرسه علمیه کوثر قزوین، ژیلا کبودی از مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) سنندج، سارا امجدیان از مدرسه علمیه امام خامنه‌ای کرمانشاه، ندا قاضی مرادی از مدرسه علمیه امام خامنه‌ای کرمانشاه، مریم نظری‌پور از مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س)‌ تنکابن و فیروزه سپهوند از مدرسه علمیه الزهرا(س) اراک عنوان برتر را به خود اختصاص دادند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha