یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 7, 2020
محمدرضا حامدی

حوزه/ سرپرست مدیریت سطوح عالی حوزه علمیه قم گفت: در برگزاری دوره‌های آموزشی و آزمون در فضای مجازی طلاب، موانع و محدودیت‌هایی وجود دارد که باید برطرف شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدرضا حامدی در جلسه فقه معاصر که با حضور مدیر و معاونین حوزه های علمیه، برگزار شد، اظهار کرد: پیرامون برگزاری کلاس‌ها در شبکه‌های اجتماعی و سامانه و پیام‌رسان‌ها اطلاع رسانی شده است، اما در مسیر آموزش در فضای مجازی مشکلاتی وجود دارد.

سرپرست مدیریت سطوح عالی حوزه علمیه قم افزود: امتحانات و برگزاری آزمون در فضای مجازی و چگونگی انجام آن از سوی مدارس، یکی از دغدغه‌های جدی طلاب است که پیگیر و جویای آن هستند.

وی خاطرنشان کرد: در برگزاری دوره‌های آموزشی و آزمون در فضای مجازی طلاب، موانع و محدودیت‌هایی وجود دارد که باید برطرف شود.

حجت‌الاسلام‌و المسلمین حامدی گفت: طلاب دوره تابستانه را برای جبران کاستی‌ها، پیگیر بوده‌اند که هنوز وضعیت آن مشخص نیست، مگر اینکه برگزاری آن به مراکز واگذار شود و بعد از تعطیلات نیز فرصتی برای برگزاری امتحانات در نظر گرفته بگیرند.

وی افزود: در این باره نیز موانعی دیده می‌شود به ویژه در برگزاری امتحانات شفاهی به دلیل کثرت طلاب، با محدودیت زیادی مواجه هسیم و نیاز است اساتید در این باره مشارکت کنند.

انتهای پیام   ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =