پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 28, 2021
اهانت

حوزه/ علمای اهل سنت خراسان شمالی در بیانیه ای سخنان رئیس جمهور فرانسه در توهین به مسلمانان و ساحت مقدس پیامبر اسلام را محکوم کردند.

به گزارش خبرگزاری حوزه از خراسان شمالی، علمای اهل سنت خراسان شمالی در بیانیه ای اقدام شنیع امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در توهین به مسلمانان و ساحت مقدس پیامبر اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص) را محکوم کردند.

در این بیانیه آمده است:

ما روحانیون اهل سنت خراسان شمالی سخنان سخیف رئیس جمهور فرانسه را در توهین به پیامبر اسلام(ص) که در قالب آزادی بیان عنوان نموده، به شدت محکوم می کنیم و اعلام می داریم اینگونه اقدامات ضد اسلامی و افراطی گری به اسم اسلام با حمایت  صهیونیسم و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار صورت می پذیرد و با توهین به مقدسات مسلمانان و ارزش های دینی آنان هراس و خشم خود را از اسلام و مسلمین ابراز می نمایند.

توهین به ارزش‌های دینی قشر عظیمی از مردم جهان نه تنها عملی ضد اخلاقی است؛ بلکه این عمل ضدانسانی ثابت کرد منظور غرب از آزادی بیان و قلم آزادی بی اخلاقی، بی شرمی است.

این عمل سخیف استکبار جهانی و جیره خواران از جمله رئیس جمهور فرانسه در توهین به والاترین مقدسات مسلمانان به جهت استیصال از موج اسلام گرایی در جهان صورت گرفت.

آخرین دست آویز آنان برای ترویج اسلام هراسی در مقابل اسلام گرایی همین اقدامات مضحک و نخ نمای توهین و دروغ و درندگی است که بیش از اینکه به اسلام ضربه بزند بر بی مایه‌گی و هویت تهی آنان دامن زد و در واقع اقدام شنیع و غیراخلاقی مسئولان سکولار فرانسه در اهانت به پیامبر اکرم (ص) نشان داد آنان بیش از هر کس نیاز به دین اخلاق گرای اسلام دارند.

ما ائمه جمعه، جماعت مساجد و مدیران مدارس علمیه اهل سنت خراسان شمالی از همه مسلمانان جهان خواستاریم ضمن تحریم نمودن کالاهای فرانسوی به کمپین جهانی عشاق محمد(ص) بپیوندند و در مقابل این توهین و جسارت بزرگی که نسبت به پیامبر اسلام(ص) و مسلمان‌ها شده است در کنار یکدیگر قرار گیرند و به دشمنان اسلام اعلام کنند که با اهانت این نشریه به پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) نه تنها مسلمانان تضعیف نمی‌شوند بلکه چنگ زدنشان به راه و روش نبی اکرم(ص) محکم‌تر شده و تقویت می‌شوند و روز به روز اتحاد و وحدت مسلمانان بیشتر شده و ایمانشان نسبت‌به رسول اکرم(ص) افزایش می‌یابد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8