پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ | Jul 2, 2020
شیشه دارو

حوزه/ در این قسمت از برنامه «شیشه دارو» (El Frasco, medios sin cura) از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی، ماریانو سلمان به بررسی بسته شدن حساب کاربری شبکه های پرس تی وی و هیسپان تی وی می پردازد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، «شیشه دارو» با زبان طنز به مسائل جدی سیاسی و بین المللی می پردازد و رسانه ها را با این چالش که درمانی برای مسائل پیرامون خود ندارند، رو به رو می کند ضمن آنکه تناقضات آنها را در خروج از بی طرفی و صداقت رسانه ای آشکار می کند.

برنامه «شیشه دارو» در این قسمت نشان می دهد که شرکت گوگل برای چهارمین بار حساب کاربری پرس تی وی و هیسپان تی وی را بست و این در حالی است که شرکت گوگل ادعا می کند به دلیل نقض قوانین رسانه ای از جانب این دو شبکه چنین محدودیت هایی ایجاد شده است.

سؤال اینجاست که آیا دو شبکه مختلف قوانین را در یک روز و زمان نقض کرده اند؟ همچنین می بینیم که ایالات متحده بر فشارها بر دولت آرژانتین می افزاید و احتمالا می خواهد از مشارکت رئیس جمهور آرژانتین در ترمیم وحدت آمریکای لاتین جلوگیری کند. از سوی دیگر رئیس جمهور هندوراس خوان اورلاندو هرناندز به عنوان اسقف صهیونیسم عمل می کند. او علیه هیسپان تی وی اظهاراتی کرده و خواستار تقویت اتحاد و رابطه با ایالات متحده شد.

در این قسمت از برنامه «شیشه دارو» در مورد نقش رسانه در آرژانتین و سراسر آمریکای لاتین با روزنامه نگار، معلم، مجری و مجری لئوناردو گرکو صحبت می کنیم و به بررسی علل رفتارهای این چنینی با رسانه های برون مرزی ایران می پردازیم.

برنامه «شیشه دارو» به تهیه کنندگی خاویر اسلیمان و با اجرای ماریانو سلمان یکشنبه ها 05:30 روی آنتن هیسپان تی وی می رود. تکرار این برنامه 14:33 همان روز و 01:30 بامداد دوشنبه به تناسب ساعات متفاوت در کشورهای اسپانیایی زبان خواهد بود.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8