سه‌شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 15, 2021
خدری

حوزه/ حجت الاسلام خدری با یادآوری حضور پرشور مردم در مراسم شهادت شهید قاسم سلیمانی، گفت: این حضور عکس العمل و سیلی سختی به دشمنان بود و امروز نیز در ماجرای ترور شهید فخری زاده تمام مردم و نخبگان مطالبه انتقام سخت را دارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در بوشهر، حجت الاسلام رضا خدری ظهر امروز در نشست با روحانیون نمایندگی ولی فقیه منطقه دوم دریایی سپاه با اشاره به عظمت و اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار داشت: در طول ۴۲ سال از عمر انقلاب اسلامی و سخت ترین فشارها، ایران به قدرت بزرگ منطقه ای تبدیل شد و سپاه در جلوه این اقتدار سهم بسزایی دارد.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر افزود: امروز شاهدیم که چندین برگ زرین افتخار آمیز توسط سپاه رونمایی می شود که یکی از آنها که اخیراً رونمایی شد ناوهای اقیانوس پیما بود که توسط این نهاد انقلابی به بهره برداری رسید و یک اقتدار منطقه ای عظیمی رقم زند.

وی افزود: امروز می بینیم کسانی که پیش از این نسبت به ارزش ها بی مهری می کردند امروز به صحنه آمدند و به تمجید از افتخارآفرینی های نظام می پردازند.

حجت الاسلام خدری با یادآوری حضور پرشور مردم در مراسم شهادت شهید قاسم سلیمانی، گفت: این حضور عکس العمل و سیلی سختی به دشمنان بود و امروز نیز در ماجرای ترور شهید فخری زاده تمام مردم و نخبگان مطالبه انتقام سخت را دارند.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با بیان اینکه باعث افتخار است که روحانیون در بدنه نظامی از جمله سپاه حضور دارند، ادامه داد: حضور روحانیون در نیروهای نظامی معرفت افزا است، همچنان که حضور روحانیون در مدارس آموزش و پرورش مورد استقبال مسئولین این نهاد و معلمان قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه روحانیت و سپاه دو برادر هستند، خاطرنشان کرد: جامعه امروز به روحانیونی نیاز دارد که در اجتماع نقش آفرین باشند و امروز در حوزه علمیه صرفا علم و علم آموزی مطرح نیست بلکه حوزه علمیه به دنبال تربیت و پرورش طلاب انقلابی و نقش آفرین در مسائل مختلف است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8