یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 7, 2021
سروستانی

حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با تبریک و تسلیت شهادت دکتر فخری زاده گفت: انتقام سخت و هوشیاری در مقابل دسیسه‌های دشمنان مطالبه جدی امت اسلامی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی پیش از ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگاران با تبریک و تسلیت شهادت شهید محسن فخری زاده، اظهار داشت: بیش از ۴۰ سال است که استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی به سرکردگی استکبار جهانی و کشورهای غربی عداوت و بغض خود را نسبت به نظام اسلامی ادامه می‌دهند و هر از گاهی دست به اقدامات جنایتکارانه‌ای می‌زنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه اتخاذ تدابیر هوشمندانه، استقامت و مقابله با زیاده‌خواهی‌ها و جنایات دشمنان مطالبه جدی امت اسلامی است، گفت: شهادت دانشمند عزیز هسته‌ای، شهید محسن فخری‌زاده گرچه برای امت اسلامی ضایعه بزرگی است ولی همان طوری که حضرت امام فرمودند هر پرچمی از دست توانای سرداری بیفتد سردار دیگری آن را برداشته و به میدان آید و با قدرت بیشتر در حفظ پرچم اسلام کوشش کند و قطعاً راه شهید فخری‌زاده پررنگ تر و انقلابی تر دنبال خواهد شد.

وی ادامه داد: ترور سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی به دست مستقیم رئیس جمهور آمریکا اقدام نگینی برای مدعیان مبارزه با تروریسم بود که در تاریخ و در ذهن مردم، نام دولت آمریکا را در لیست تروریست‌های جهان به ثبت رساند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه دشمنان به زعم خود راهی جز ترور شخصیت‌های موثر جهان اسلام ندارند؛ لذا هر از گاهی دست به جنایت تازه ای می‌زنند و خدمتگزاران صدیق نظام اسلامی را ترور می کنند، تصریح کرد:  امروز جریان مقاومت در سطح منطقه به خوبی در مقابل این حرکت‌های تروریستی و بزدلانه نسبت به جهان بشریت و امت اسلامی به گونه‌ای عمل کرده که دشمنان را برای رسیدن به اهدافشان مأیوس کرده است.

حجت‌الاسلام سروستانی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: شهدای هسته‌ای ما یکی پس از دیگری به دست عوامل رژیم صهیونیستی و با حمایت استکبار و دولت‌های غربی و برخی از جاهلان منطقه، توسط شقی ترین انسان‌ها به شهادت می‌رسند، به زعم اینکه شاید بتوانند با شهادت چند نیروی ارزشمند انقلابی، جلوی چرخ انقلاب را بگیرند؛ در حالی که فرهنگ شهادت و ایثار مهمترین سلاح برای نابودی دشمنان اسلام است و همان‌طور که خون سیدالشهدا باعث تنومندتر شدن درخت اسلام شد، شهادت عزیزانی همچون سردار سلیمانی و دکتر فخری‌زاده باعث توسعه آرمان‌های اسلامی، تقویت جبهه انقلاب و افزایش اقتدار و اثبات حقانیت نظام اسلامی خواهد بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر ابراز داشت: مسئولین باید همواره رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و فرهنگ ایثار و مقاومتی را که از شهدا به یادگار گذاشته شده سرلوحه کار خود قرار دهند و در برابر دشمنان نرمش نداشته باشند.

وی با بیان اینکه دشمنان بدانند خط سیطره حاکمیت جهانی آنان به پایان رسیده و به زباله‌دان تاریخ خواهند پیوست، افزود: دشمن، دشمن است و در هر فرصتی؛ چه در میدان جنگ، چه در میز مذاکره، چه با بیان و چه با تحریم و تهدید، شمشیر خود را فرود می‌آورد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8