چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ |۲۵ ذیحجهٔ ۱۴۴۲ | Aug 4, 2021
آرم مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان

حوزه/ حوزه علمیه خواهران اصفهان طی بیانیه ای توهین به نبی مکرم اسلام توسط نشریه فرانسوی و اظهارات رئیس جمهور پلید این کشور را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از اصفهان، مدیریت، اساتید و طلاب حوزه علمیه خواهران اصفهان طی بیانیه ای توهین به نبی مکرم اسلام توسط نشریه فرانسوی و اظهارات رئیس‌جمهور پلید این کشور را محکوم کردند.

متن بیانیه حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نشریه موهن و وقیح شارلی ابدو یک نشریه دارای سابقه در توهین به مقدسات ادیان و مذاهب آسمانی از جمله دین مبین اسلام است که همواره برای دیده شدن و برای پیشبرد اهداف خصمانه، ضددینی و غیرانسانی نظام لیبرالیستی غرب در قامت یک بازیچه و مترسک اقدام به خدمتگزاری به دشمنان ادیان الهی از جمله اسلام کرده است و اقدام اخیر این نشریه موهن در توهین به پیامبر عظیم الشأن اسلام و مقدسات دین اسلام در همین راستا بوده که با محکومیت جدی از سوی جوامع مختلف اسلامی مواجه شده است.

اما رئیس جمهور خبیث و پلید فرانسه نیز بار دیگر خباثت خود و دشمنی با اسلام و مسلمانان را با حمایت خود از توهین نشریه موهن شارلی ابدو به مقدسات اسلامی، ثابت کرد و امروز همه مردم کشورهای اسلامی به خوبی می‌دانند رئیس جمهور فرانسه یک اسلام ستیز به تمام معنا است.

پروژه اسلام هراسی و اسلام ستیزی سالها است در غرب با تمام توان دنبال می شود و علیرغم تلاشهای مذبوحانه آمریکا و متحدانش در اروپا برای مخدوش کردن چهره اسلام شاهد هستیم، گروه‌های مختلفی از اقشار مختلف جوامع غربی در حال گرایش به اسلام هستند و این نشان دهنده شکست پروژه اسلام هراسی در غرب است و به همین دلیل است که اسلام ستیزی امروز بیشتر از اسلام هراسی در دستور کار قرار گرفته است.

به خوبی برای تمام عقلای عالم مشهود است که وقتی یک شخص یا یک جریان در تقابل با رقیب یا دشمن خود ناکام می‌ماند کاری جز استهزا و تلاش برای تخریب شخصیت طرف مقابل و هتاکی و فحاشی ندارد و آنچه امروز در توهین نشریه موهن شارلی ابدو و حمایت رئیس جمهور خبیث فرانسه از این نشریه شاهد هستیم دقیقا مصداق این عجز و ناتوانی آنها در مقابله با حقیقتی بزرگ و جهان شمول به نام اسلام است.

از سویی آزادی بیان و دموکراسی در کشوری که خود را مهد دموکراسی و آزادی بیان می‌داند، با فحاشی و توهین به مقدسات ادیان الهی از جمله دین اسلام، نشان دهنده پوشالی بودن ادعای دموکراسی در این کشور و عدم احترام به حقوق شهروندان مسلمان این کشور و دیگر مسلمانان جهان و همچنین ارائه نسخه دروغین از آزادی بیان و معرفی هتاکی و فحاشی به جای آزادی بیان در کشور مدعی فرانسه است.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، ضمن محکومیت اقدام نشریه موهن شارلی ابدو در توهین به مقدسات دین اسلام و همچنین حمایت رئیس جمهور خبیث فرانسه از اقدام این نشریه، خواستار اتخاذ موضع قاطع دستگاه دیپلماسی در مقابل این هتاکی‌های گستاخانه است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8