چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ |۲۵ ذیحجهٔ ۱۴۴۲ | Aug 4, 2021
حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی

حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی با اشاره به اینکه درب دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان همیشه به روی مردم باز است، گفت: دیدار مستقیم و بدون واسطه با مردم، بهتر ما را با مشکلات آشنا می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» استان کردستان، حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی و روز زن، اظهار داشت: دین اسلام بر خلاف آنچه دشمنان می گویند برای زن جایگاه بسیار والایی در نظر گرفته است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادامه داد: در دوران مبارزات ملت ایران علیه نظام ستم شاهی همه شاهد بودیم که زنان دوشادوش مردان در میدان مبارزه علیه استبداد حضوری فعالانه داشتند.

این استاد حوزوی با اشاره به اینکه نقش زنان در انقلاب اسلامی بسیار پررنگ تر از گذشته است، اظهار کرد: هم در اسلام و هم در انقلاب اسلامی زنان و بانوان از جایگاه والا و محترمی برخوردارند و امیدواریم که همواره این جایگاه حفظ شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: کردستان را باید استانی ثروتمند از حیث منابع خدادادی، کشاورزی، دامپروری و... دانست و نباید نگاه ما به این منطقه یک نگاه امنیتی باشد، زیرا شاهد امنیت پایدار در این خطه از ایران اسلامی هستیم.

حجت الاسلام و المسلمین پورذهبی با اشاره به اینکه درب دفتر نماینده ولی فقیه در استان همیشه بر روی مردم کردستان باز است، گفت: دیدار مستقیم و بدون واسطه با مردم، بهتر ما را با مشکلات استان کردستان آشنا می کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8