شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ |۱۰ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 4, 2020
آیت الله مصطفی علما، در دیدار مدیر و معاونان حوزه علمیه استان کرمانشاه

حوزه/ در این برهه از زمان مأموریت طلاب و روحانیون در برابر دشمنان تا دندان مسلح و گرگ صفت، بصیرت افزایی و ترویج اسلام ناب محمدی و مبارزه با شبهات است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما، امروز در دیدار مدیر و معاونان حوزه علمیه استان کرمانشاه، با اشاره به حماسه فتح خرمشهر و جهاد شجاعانه رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس، گفت: فتح خرمشهر قدرت ایمان و برندگی شمشیر اسلام را به نمایش گذاشت، شجاعت رزمندگان اسلام در آزادسازی خرمشهر مثال زدنی بود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه ابراز داشت: وحدت و یکپارچگی و روحیه ای توأم با ایمان و اخلاص و همچنین تدابیر حکیمانه امام خمینی (ره) موجب بیرون راندن دشمنان از خاک ایران اسلامی شد.

امام جمعه کرمانشاه با الهی دانستن فتح خرمشهر یادآور شد: در هر برهه از زمان اتکای به خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار (علیهم السلام) موجب زوال و تحقیر دشمنان اسلام خواهد شد.

وی، بزرگترین سلاح مسلمانان را ایمان و تقوا دانست و یادآور شد: شهداء با رشادت خود یه ماندگاری معرفت در جامعه کمک بسزایی کردند، لذا طلاب با الگو برداری از شهداء معرفت و ایمان را در جامعه نهادینه سازند.

آیت الله علما تصریح کرد: باید نسبت به تربیت و پرورش طلابی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین تحقق آرمان های امام(ره) و شهداء اهتمام داشت و قطعأ این مهم موجب تقویت روحیه جانفشانی و خدمتگزاری در جامعه و مسئولان می شود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در پایان یادآور شد: در این برهه از زمان مأموریت طلاب و روحانیون در برابر دشمنان تا دندان مسلح و گرگ صفت، بصیرت افزایی و ترویج اسلام ناب محمدی و مبارزه با شبهات است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =